برگازیم

شرکت برگ+اشمیت، در مرکز فن آوری Stern-Wywiol واقع در شهر هامبورگ، سابقه چندین دهه فعالیت در تولید انواع منابع چربی و افزودنی های اختصاصی خوراک و از جمله آنها آنزیم‌های تخصصی مورد استفاده در خوراک انسان و دام می باشد. توسعه این دانش، به منظور ارائه خدمات به تولید کنندگان در سراسر جهان، یک گام منطقی برای برگ+اشمیت است.
با عطف به این نکته که، هزینه های مربوط به خوراک، بخش عمده هزینه های پرورش دام و طیور را شامل می شود; لذا استفاده از افزودنی‌های آنزیمی برای بهبود راندمان استفاده از مواد غذائی جیره دارای اهمیت زیادی است. آنزیم‌ها پلیمرهای طبیعی موجود در تمامی ارگانیسم‌ها هستند، که فرآیندهای زیستی را در بدن موجودات زنده، بدون نیاز به مصرف مقادیر بالائی از انرژی، کاتالیز می‌کنند.
در حالت کلی هدف از استفاده از آنزیم‌ها در جیره غذائی عبارتند از:
1- تجزیه عوامل ضد مغذی همانند NSPs‌های موجود در مواد خوراکی.
2- افزایش قابلیت دسترسی مواد مغذی
3- تجزیه پیوندهای شیمیائی خاص چون پیوندهای دی‌سولفیدی بین اسیدهای آمینه گوگرددار.
4- تقویت آنزیم‌های داخلی به ویژه در حیوانات جوان.

مولتی آنزیم میکروگرانوله و پوشش‌دار مقاوم به حرارت پلت و pH 
کمپلکس آنزیمی برگازیم مخلوطی از چندین آنزیم که از جمله آنها می‌توان به زايلانازها، بتاگلوكانازها، پروتئازها، همی‌سلولازها، پکتینازها، آمیلازها و سایر آنزیم‌هایی چون مانانازها اشاره کرد، به صورت گرانوله و محافظت شده از قارچ تریکودرمانچی براکیانتوم تولید شده است. باید توجه داشت که این کمپلکس آنزیمی پس از مطالعات و آزمایشات مختلف و متعدد،  به صورت کاملا انتخابی برای حصول به اثرات سینرژیکی بین آنزیم های سازنده آن و با هدف هضم و در نتیجه جذب بهتر مواد مغذی خوراک مورد استفاده در جیره غذائی طیور، طراحی و تولید شده است.
این کمپلکس آنزیمی محصول دستکاری ژنتیکی نیست:Non-GMO .
ضرورت حیاتی تجزیه پلی ساکاریدهای غیرنشاسته‌ای (NSPs) موجود در دیوار سلولی گیاهی، جهت آزاد سازی مواد مغذی بر هیچکس پوشیده نیست. این فرآیند موجب کاهش ویسکوزیته مواد خوراکی در دستگاه گوارش و در نتیجه جذب و استفاده بهتر از مواد مغذی موجود در جیره غذائی می‌شود. NSP‌ها به مقادیر مختلف در اکثر مواد خوراکی مورد استفاده در تغذیه دام و طیور مانند ذرت، گندم، جو، سویا، انواع کنجاله‌ها و ... وجود دارند. اما به دلیل عدم توان آنزیم‌های گوارشی در هضم آنها به صورت دست نخورده دفع شده و همزمان در طول دستگاه گوارش با ایجاد توده ژله‌ای و چسبنده موجب برهم خوردن تعادل فلور میکروبی آن، آسیب به مخاط روده، کاهش راندمان هضم و جذب، ایجاد چسبندگی در مقعد و در نتیجه ایجاد مشکلات بستر در تک معده ای ها شده و با اتصال به سایر مواد مغذی، هضم آنها را نیز کاهش خواهند داد. استفاده از مولتی آنزیم برگازیم یکی از بهترین راه کار های حل مشکلات فوق می باشد.

کلیه حقوق مادی ومعنوی این سایت متعلق به شرکت مهدامین کیان می باشد