آمیـپـرو (پروتئین عبوری سویا)

- آمیپرو منبع پروتئین عبوری از شکمبه است که از کنجاله سویا با میزان پروتئین بالا تهیه شده است و می تواند به عنوان منبع پروتئین با کیفیت بالا در تغذیه نشخوارکنندگان استفاده شود. 
- آمیپرو به عنوان پروتئین محافظت شده در شکمبه، باعث افزایش جذب اسیدهای آمینه ضروری در روده کوچک و در نهایت افزایش تولید شیر و نرخ رشد می‌گردد.

- آمیپرو به دلیل دارا بودن پروتئین قابل هضم بالا، مصرف کنجاله‌ها و سایر منابع پروتئینی در دام را کاهش داده و با تعدیل جیره غذایی، موجب افزایش راندمان مصرف انرژی و کاهش بیماری‌های متابولیکی در حیوان می‌شود. 

-آمیپرو با کاهش تولید نیتروژن آزاد در شکمبه موجب تعدیل میزان ازت آمونیاکی اضافه در خون و شیر شده و در نتیجه، باعث بهبود باروری و افزایش طول عمر اقتصادی حیوان می‌شود. 

- آمیپرو با کاهش میزان نیتروژن اضافه، فشار متابولیکی حاصل دفع نیتروژن را کاهش داده و موجب بهبود باروری و افزایش طول عمر اقتصادی حیوان می‌شود. 

- آمیپرو با تکنولوژی ثبت شده توسط شرکت Borgaard LignoTech در کارخانه Vippy Industries   تولید می شود. در این روش، سویا به همراه یک قند پنتوز و رطوبت حرارت دیده و فرآیند عبوری شدن پروتئین سویا اتفاق می‌افتد. در این روش از یک بی‌سولفات برای جلوگیری از واکنش کامل قهوه‌ای شدن (Maillard) استفاده می‌شود.


آنالیز مواد موثره


 دوز و نحوه مصرف


شکل ظاهری
پرک کرم تا قهوه ای رنگ

بسته‌بندی
کیسه های 25 و 50 کیلویی

عمر قفسه ای
1 سال

شرایط نگهداری
در جای خشک و خنک نگهداری شود

کلیه حقوق مادی ومعنوی این سایت متعلق به شرکت مهدامین کیان می باشد